Poznajcie Flawless

O nas

idź dalej

Flawless: minimalizm z charakterem

Flawless: (Adjective) doskonały, bezbłędny, nieskazitelny

W ofercie Flawless znajdziesz komfortowe i stylowe ubrania najwyższej jakości. Cenimy proste i eleganckie formy oraz minimalistyczną stylistykę. Przywiązujemy także wagę do detali, bo wiemy, że jakościowe krawiectwo jest ponadczasowe i nigdy nie wyjdzie z mody.

icon

Po prostu miłość

Wierzymy, że nowych kolekcji nie tworzy się na kartce. To złożony proces, na który składają się: historia, tkanina, wykonawca i “to coś unikalnego”. Projektujemy Twoje dobre samopoczucie. Chcemy, żebyś na co dzień czuła się pięknie i swobodnie. Pokochasz Flawless od pierwszego przymierzenia.
icon

Perfekcja w każdym szwie

Nadzorujemy cały proces powstawania naszych ubrań. Tu nie ma przypadków. Dbamy o perfekcyjność projektów, które sprawdzą się na wielu typach kobiecych sylwetek. Większość tkanin jest produkowana wyłącznie dla nas, to my wybieramy ich kolor, gramaturę oraz wykończenie. Dokładnie przyglądamy się wszystkim szwom. Możemy z dumą się podpisać pod jakością, którą otrzymujesz.

Filozofia Flawless

Kobiety pokochały wartości wyznawane przez Flawless. Etyka i odpowiedzialność społeczna w modzie są dla nas bardzo ważne, poważnie podchodzimy do obu tematów.

Ubrania na lata

Projektujemy jakość, którą będziesz mogła się cieszyć przez wiele lat. Wykorzystujemy naturalne, trwałe, a jednocześnie miłe i przyjemne tkaniny.

Ponadczasowe kroje

Kolekcje basic oraz kolekcje sezonowe łączy uniwersalność i ponadczasowość. Prostota i minimalizm to nasz znak rozpoznawczy.

Przyjazność środowisku

Dbamy o planetę. Szyjemy z przyjaznych środowisku tkanin, które sami wytwarzamy. Wszystko w duchu przyjaznym dla środowiska.

Polska produkcja

Wierzymy w modę zrównoważoną, powstającą w Polsce. Wspieramy lokalnych dostawców oraz małe szwalnie. Projektujemy i szyjemy wyłącznie w Polsce.

Chcę, żebyś czuła się dobrze

 

Odkąd pamiętam, wiedziałam, że chcę tworzyć modę jakościową i etyczną. Taką, która jest dobra dla świata, bo opiera się na krótkich seriach, najlepszych tkaninach i lokalnych rzemieślnikach.

Zespół Flawless to utalentowani ludzie, którzy, podobnie jak ja, angażują się w proces produkcyjny: od projektu po ostatni szew. Mam dzięki temu pewność, że oferujemy ubrania, w których kobiety czują się dobrze.

Lubię moment premiery nowej kolekcji. To dla mnie czas niepewności, ale też ekscytacji. Gdy po wielu tygodniach ciężkiej pracy spływają pierwsze rekomendacje, często czuję wzruszenie i dumę. Widzę, że kobiety lubią nosić nasze ubrania. Doceniają jakość, która jest naszą naczelną wartością. To buduje i daje motywację do kolejnych projektów.

 

Spędzamy tygodnie w trasie w poszukiwaniu najlepszych tkanin i odkrywając nowych interesujących dostawców. Rozmawiamy z producentami, konstruktorami i krawcami. Słuchamy historii, które potem potrafią tchnąć życie w kolejne kolekcje. Codziennie się uczymy i wprowadzamy coś nowego i wyjątkowego do naszych projektów. By móc powiedzieć, że jesteśmy Flawless. Po prostu.