Poznajcie Flawless

O nas

idź dalej

Flawless: minimalizm z charakterem

Flawless: (Adjective) doskonały, bezbłędny, nieskazitelny

W ofercie Flawless znajdziesz komfortowe i stylowe ubrania najwyższej jakości. Cenimy proste i eleganckie formy oraz minimalistyczną stylistykę. Przywiązujemy także wagę do detali, bo wiemy, że jakościowe krawiectwo jest ponadczasowe i nigdy nie wyjdzie z mody.

icon

Po prostu miłość

Wierzymy, że nowych kolekcji nie tworzy się na kartce. To złożony proces, na który składają się: historia, tkanina, wykonawca i “to coś unikalnego”. Projektujemy Twoje dobre samopoczucie. Chcemy, żebyś na co dzień czuła się pięknie i swobodnie. Pokochasz Flawless od pierwszego przymierzenia.
icon

Perfekcja w każdym szwie

Nadzorujemy cały proces powstawania naszych ubrań. Tu nie ma przypadków. Dbamy o perfekcyjność projektów, które sprawdzą się na wielu typach kobiecych sylwetek. Sami produkujemy tkaniny, z których szyjemy: wybieramy idealny kolor, gramaturę oraz wykończenie. Dokładnie przyglądamy się wszystkim szwom. Możemy z dumą się podpisać pod jakością, którą otrzymujesz.

Filozofia Flawless

Kobiety pokochały wartości wyznawane przez Flawless. Etyka i odpowiedzialność społeczna w modzie są dla nas bardzo ważne, poważnie podchodzimy do obu tematów.

Ubrania na lata

Projektujemy jakość, którą będziesz mogła się cieszyć przez wiele lat. Wykorzystujemy naturalne, trwałe, a jednocześnie miłe i przyjemne tkaniny.

Ponadczasowe kroje

Kolekcje basic oraz kolekcje sezonowe łączy uniwersalność i ponadczasowość. Prostota i minimalizm to nasz znak rozpoznawczy.

Przyjazność środowisku

Dbamy o planetę. Szyjemy z przyjaznych środowisku tkanin, które sami wytwarzamy. Wszystko w duchu przyjaznym dla środowiska.

Polska produkcja

Wierzymy w modę zrównoważoną, powstającą w Polsce. Wspieramy lokalnych dostawców oraz małe szwalnie. Projektujemy i szyjemy wyłącznie w Polsce.

Zgrany duet

Historia duetu Flawless to opowieść, jakich wiele. Po latach pracy w korporacji Bogusia i Agnieszka postanowiły zrobić coś dla siebie i świata. Jednak finał tej opowieści – marka Flawless – jest absolutnie wyjątkowy. Dwie przeciwności, które się przyciągnęły, stworzyły znakomicie uzupełniającą się całość w postaci marki modowej.

Agnieszka jest poukładana i obowiązkowa. Dba, by wszystko szło zgodnie z planem. Bogusia to marzycielka, ale z konkretną stroną osobowości. Jako typowa perfekcjonistka, dogląda, by projekty Flawless były idealne. Nic nie umknie jej czujnym oczom.

Spędzamy tygodnie w trasie w poszukiwaniu najlepszych tkanin i odkrywając nowych interesujących dostawców. Rozmawiamy z producentami, konstruktorami i krawcami. Słuchamy historii, które potem potrafią tchnąć życie w kolejne kolekcje. Codziennie się uczymy i wprowadzamy coś nowego i wyjątkowego do naszych projektów. By móc powiedzieć, że jesteśmy Flawless. Po prostu.

Obserwuj nas na Instagramie

Zobacz nasz profil